REDZED vs GRAFI

Prvních 100 dárců se může akce zúčastnit fyzicky!

Třetí benefiční akce Ledoborců Kultury na podporu umělců a klubů proběhne 5. 6. 2021 od 20:00 hod. v prostoru bývalého dolu Otto u Přebuzi s 🇨🇿 REDZED (numetal rap) vs 🇩🇪 GRAFI (DE) (black-metal trap)

Tímto LIVE streamem všichni společně podpoříme karlovarský Slash BAR.

Program akce

V sobotu 5. 6. se odehraje při západu slunce benefiční kontest REDZED (CZ numetal – rap) vs GRAFI (DE blackmetal – trap) a na závěr vystoupí CENSORSHIT v režii SLASH BARU.

Podmínky účasti

Na akci budeme dodržovat vládní opatření. Bude zajištěné malé občerstvení a mobilní toalety. Pozvánku dostane pouze prvních 100 podporovatelů.

Jak bude akce probíhat?

Na místě bude vzhledem k lesnímu prostředí omezená hlasitost APARATURY a všichni návštěvníci dostanou svá bezdrátová sluchátka. Tento zážitek už se nebude opakovat!

  • REDZED (CZ)
    31% 40 / 126
  • GRAFI (DE)
    68% 86 / 126

REDZED vs GRAFI

1 700Kč of 50 000Kč
4 Dary

Unikátní show v bývalém dole Otto u Přebuzi. Jedinečný projekt Ledoborců Kultury, můžete díky rozvolňování v ČR vidět na živo! Na místě vystoupí REDZED (CZ numetal – rap), GRAFI (DE blackmetal – trap) s překvapení od SLASH BARU. Pomáháme klubům přežít, interpretům znovu se potkat a dalším umělcům oprášit sami sebe… Pokud podpoříte naší benefici alespoň 500,-Kč, zajistíme pro vás kapacitně omezené místo a uvidíte tento unikátní projekt na vlastní oči. Na místě bude vzhledem k lesnímu prostředí omezená hlasitost APARATURY a všichni návštěvníci dostanou svá bezdrátová sluchátka.

 
Zvolte způsob platby
Osobní údaje

Informace o kreditní kartě
Jedná se o bezpečnou zašifrovanou platbu SSL.

Daruješ celkem: 500,00Kč One Time

AK

Anna Kuřátková

Amount Donated
MV

Martina Valovičová

Amount Donated
pk

petr kofr

Amount Donated
JZ

Josef Zuch

Amount Donated