Kulturní centrum Falcon

Tak jasně DO IT YOURSELF ctíme a Falcon tu vždycky bude jako naděje ❤️ALE SÁM SI KLUB NEUDĚLÁŠ!

Nebudem si lhát ani se plácat po ramenou, jak vše zvládáme. Situace je všem asi jasná a kluby to prostě odnášej. Upřímně, potřebujeme 100 000 kačáků, aby jsme zvládli celej tenhle humbuk. A věřte nám, že jestli se to v říjnu zase všecko spustí, připravíme vám dokonalej program plnej mejdanů, zábavy a ranních bolehlavů.

Co chystáme? Pio Squad, Plexis, Fialky, Houba, Marked As Enemy, Zrní, Please the trees, Atomic, vernisáže (AdelheidKa, Miroslav Sisler), přednáška Historické Klatovy, Pub Quiz, večer deskových her, Jam session – sraz klatovských umělců, Vánoční besídka, přednáška Bangladesh očima humanitárního pracovníka, syrské tábory v Libanonu

Kulturní centrum Falcon

72 912Kč of 100 000Kč
36 Dary
 
Zvolte způsob platby
Osobní údaje

Informace o kreditní kartě
Jedná se o bezpečnou zašifrovanou platbu SSL.

Daruješ celkem: 500,00Kč One Time

Ale aby to klaplo nutně potřebujeme Vaší pomoc! Děkujeme!

podpora 500 Kč

Polep si dlaždičku!

Za pětikilčo se můžeš defacto stát majoritním vlastníkem části klubu! Necháme tě vybrat si a vyzdobit dlaždičku! Chceš aby přímo naproti pisoáru byla dlaždička s logem tvý kapely, tvýho fotbalovýho týmu nebo nějakej kreslenej random vtípek? Nejni problém! Hodíš nám podklady a my ti samolepku vytisknem!

podpora 1000 Kč

Epesní místo ve skříňce

Za litřík od nás dostaneš uzamykatelnou skříňku na svůj půllitr (nebo čísla frajerek, který prostě nechceš někde vytratit)! Stačí přijít na akci, kejvnout na svý chábry, půllitr ze skříňky vyzvednout a nechat si od barmana naplnit čím chceš!

Už nikdy plast!

podpora 3000 Kč

Vlastní jméno na baru

Vždycky budeš mezi svýma, za tři litry budou kolem tvýho jména shromážděný všichni píči u falconí pípy. Necháme tvý ctěný jméno vypálit do dřevěný destičky a nalepíme přímo na svatostánek samotnýho Falconu – bar! Na baru už se můžeš představovat jenom ukázáním palcem a pyskem v pěně!

podpora 5000 Kč

Vlastní schod do pekla

Takže ty seš fajnšmekr jo? Co takhle vlastní schod do pekla? Úplně nejvíc největší pocta voe! Za pět papírů zvěčníme tvoje jméno vypálením do kovový destičky, potřísníme krví jednorožce, necháme posvětit od Vlasty Plamínka a lípnem jí přímo k těm notoricky známejm schodům!

Za věškerou podporu děkujeme! Tým Falcon

LH

Lucie Hrachová

Amount Donated
LS

Lucie Sýkorová

Amount Donated
JP

Jiří Prener

Amount Donated
P

PechaKucha Klatovy

Amount Donated
N

Nikola

Amount Donated
RK

Roman Knopp

Amount Donated
S

Slepice

Amount Donated
JZ

Jiří Zavřel

Amount Donated
PH

Pavlina Heiderova

Amount Donated
KS

Kristýna Strnadová

Amount Donated
JK

Jirka Kaisr

Amount Donated
JK

Jirka Kaisr

Amount Donated